Zakázková výroba snubních prstenů

Clipped_image_20230711_115545Originální šperky jsou výjimečným způsobem vyjádřením osobního stylu a jedinečnosti. Pokud hledáte snubní prsteny, které budou dokonale vyjadřovat vaši lásku a originalitu, pak jste na správném místě. Naše prsteny jsou vyrobeny z kvalitního 14 karátového zlata o ryzosti 585/1000 a můžete si vybrat ze třech barevných variant - žluté, červené a bílé.

Naše specializace spočívá v tom, že vám nabízíme unikátní šperky na zakázku. Každý snubní prsten, který u nás objednáte, je neopakovatelný a vy se tak stanete vlastníkem skutečného originálu. V poslední době se čím dál tím více do snubních prstenů osazují přírodní kameny. Máte možnost si vybrat osazení přírodními kameny, ať už se jedná o diamanty, safíry, rubíny, smaragdy, tanzanity či jiné kameny, které si přejete. Tyto kameny mohou být broušené nebo nebroušené, podle vašeho výběru.

Clipped_image_20230711_115442Naše firma JEWSTONE s.r.o. sídlí ve slavném městě šperků - Turnově, a pokud jste z Prahy, jste u nás za pár desítek minut. Většinou je to kratší doba než přejedete Prahu a zaparkujete. Můžete si tedy užít příjemný výlet do naší dílny a zúčastnit se osobní konzultace, během které vám pomůžeme vytvořit dokonalý návrh vašeho snubního prstenu. Samozřejmostí je 3D grafický návrh, který vám umožní představit si, jak bude váš prsten reálně vypadat.

Clipped_image_20230711_115557Jsme otevřeni i vašim vlastním návrhům a rádi společně vytvoříme unikátní šperk, který bude přesně odpovídat vašim představám. Konzultace návrhů jsou samozřejmě zahrnuty v ceně. Po dokončení návrhu vám garantujeme konečnou cenu bez skrytých poplatků či dodatečných platebVaše svatební prsteny by měly být nejen symbolickým vyjádřením vaší lásky, ale také jedinečným kouskem, který vám bude připomínat váš výjimečný den. S našimi snubními prsteny získáte nejen vysokou kvalitu a originalitu, ale také záruku, že budete mít šperk, který je jedinečný a přesně odpovídá vašim přáním.

Buďte jedineční a vyberte si snubní prsteny, které zcela odrážejí váš osobní styl a lásku. S naší zakázkovou výrobou a osobním přístupem vám rádi pomůžeme vytvořit prsteny, které budou dokonalým symbolem vašeho vztahu.

Pokud se rozhodnete nás navštívit, je dobré se předem objednat, abychom se vám mohli plně věnovat.